Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Mimarlık Hizmetleri

Mimarlık Hizmetleri

Mimari Tasarımda Lider Marmara ve Ege Bölgesinde oldukça söz sahibi bir Mimarlık Firması olan Archetto Mimarlık, yapıları insanlardan ilham alarak tasarlamaktadır. Archetto Mimarlık olarak yenilikçi ve sürdürülebilir projelerden ilham almaktayız. Tasarımlarımızın dünyayı değiştirmesini amaçlayan bir vizyona sahibiz. Bizimle iletişime geçerek neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İNTERNATİONAL TRANSPORT

İNTERNATİONAL TRANSPORT

Teknolojinin hayatımıza hızlı bir şekilde girdiği günümüzde, küreselleşen dünyada uluslararası lojistik ve tedarik zinciri faaliyetlerinin önemi her geçen gün artmaktadır. ARCHETTO GROUP Uluslararası pazarlarda yer almak isteyen şirketler de lojistik süreçlerini geliştirmek ve bu faaliyetlerdeki verimliliği arttırmak için çeşitli planlamalar yapmaktadır. Bu kapsamda ulusal ve uluslararası ticaret yapan firmalar ARCHETTO GROUP gibi güvenilir hizmet sağlayan lojistik çözüm ortakları ile çalışarak müşteri memnuniyetini sağlarlar. Ülkemizde de son yıllarda artış göstermeye devam eden ve gelişimini sürdüren ticari faaliyetler, uluslararası lojistik firmaları tarafından sunulan tedarik zinciri çözümlerinin de genişletilmesine olanak sağlayarak dış ticaretin gelişmesine fayda sağlamaktadır. Sektördeki yapılan yenilikler, her geçen gün gelişen ticari fırsatlar, tedarik zinciri ve lojistik yöntemleri ve çeşitleri uluslararası lojistik ve taşımacılık sektörünün global ticaret açısından ne kadar önemli bir alan olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

PROJE VE RUHSAT ONAYI

PROJE VE RUHSAT ONAYI

ARCHETTO GROUP, Projeden ruhsat aşamasına kadar olan bütün süreçlerin yönetimi ve organizasyonunu ilgili kurumlarda hukuka uygun bir şekilde yürütmektedir.

Konut Yapıları

Konut Yapıları

ARCHETTO Mimarlık olarak yenilikçi ve sürdürülebilir projelerden ilham almaktayız.

ORGANİZE SANAYİ PROJELERİ OLUŞTURMA

ORGANİZE SANAYİ PROJELERİ OLUŞTURMA

Özellikle organize sanayi bölgesi oluşturmak projelendirmek gerekli onayları almak ve projeyi hayata geçirmek için gerekli tüm çalışmaları sizin adınıza takip ederek sonuç alır.

Taahüt ve Proje Danışmanlık Hizmetleri

Taahüt ve Proje Danışmanlık Hizmetleri

Proje danışmanlığı hizmetlerimizi proje fikri aşamasından başlatıp; proje uygulama süreci boyunca sürdürmekteyiz. Bu süreçte proje dosyasının eksiksiz hazırlanması, ilgili birimlere sunulması, sözleşme dosyasının hazırlanması, ulusal ve uluslararası ortaklı projelerde ortak kurum kuruluşla irtibatın sağlanması, proje ekiplerinin oluşturulması, sözleşme makamı ile her türlü iletişimin sağlanması, raporlamaların yapılması, ihale dosyalarının hazırlanmasının yanı sıra proje boyunca ilgili prosedürlerin izlenmesi ve projenin sorunsuz yürütülebilmesi için kesintisiz danışmanlık desteği sunmaktayız.

Grafik ve Tasarım

Grafik ve Tasarım

ARCHETTO Mimarlık olarak yenilikçi ve sürdürülebilir projelerden ilham almaktayız. Tasarımlarımızın dünyayı değiştirmesini amaçlayan bir vizyona sahibiz.

Marka ve Patent Hizmetleri

Marka ve Patent Hizmetleri

Ulusal ve uluslararası boyutu olan en karmaşık sorunları çözmek uzmanlık alanımızdır.

Caravan

Caravan

Firmamız, maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti misyonu ile, tatil anlayışına özgürlük ve konfor prensipleri katarak köklü değişiklik ve farklılıklar yaratıp , Türkiye piyayasında öncülük ve liderliğini sürdürürken, bir yandan istihdam ve sürdürülebilir kalkınma anlayışına destek olup, ülke ekonomisine katkıda bulunmak amaçlı  Üretim, Pazarlama, Kiralama faaliyetine başlamış bulunmaktadır.

Bilgi İçin Bizi Arayın